Burnos Higiena

Kaip atlikti dantų balinimo procedūras namuose?

Fairywill dantu balinimo priemones

Tikriausiai esate girdėję apie dantų balinimo juosteles ir jų balinimo efektyvumą. Tokios juostelės yra populiarus ir plačiai naudojamas dantų balinimo produktas, tačiau dažnai kyla klausimas – ar paprastos juostelės gali išbalinti dantis? Kai kurie žmonės prisiekia, kad dantų balinimo juostelė yra geriausias būdas pasiekti akinančią šypseną namų sąlygomis. Dantų balinimo procedūros šiandien tampa vis populiaresnės, daugiausia dėl didėjančios išvaizdos svarbos visuomenėje. Dėl šios priežasties daugelis pasirenka periodiškai balinti dantis nereceptiniais dantų balinimo produktais. Balinant dantis galima rinktis iš kelių skirtingų produktų. Vienas iš dažniausiai naudojamų produktų namuose būtent yra dantų balinimo juostelės. Balinamųjų juostelių veiklioji medžiaga naudojama daugelyje skirtingų balinimo produktų, tačiau ar tikrai keliose plonose juostelėse gali būti pakankamai efektyvios medžiagos, kad dantys taptų baltesni?


Dantų balinimo juostelės

Vienas iš dažniausiai naudojamų nereceptinių balinimo produktų yra dantų balinimo juostelės. Balinimo juosteles gamina daugybė skirtingų gamintojų, jos labai skiriasi naudojamo peroksido koncentracijomis ir balinimo efektyvumu. Tai skaidrios plastikinės juostelės, padengtos karbamido peroksidu arba vandenilio peroksidu (dažniausiai apie 6–10 % koncentracijos), skirtos nešioti ant dantų vieną ar du kartus per dieną, vidutiniškai 30–60 minučių per kiekvieną seansą. Viršutinė dantų balinimo juostelė turi ypatingą dizainą, kaip ir apatinių dantų juostelė. Jas lengva užklijuoti, jos gali būti naudojamos praktiškai bet kuriuo paros metu. Balinamųjų juostelių stiprumas priklauso nuo jose esančio peroksido kiekio. Visuose dantų balinimo produktuose, tokiuose kaip balinimo geliai ar juostelės, yra viena iš dviejų galimų formų peroksido. Karbamido peroksidas dažniausiai naudojamas geliuose, jo galima rasti ir kai kuriose veiksmingesnėse balinančiose dantų pastose, o vandenilio peroksidas paprastai naudojamas balinimo juostelėse.

Jei nesate tikri, kas yra šios juostelės ir kaip jos veikia, jų veikimo sistemą iš tikrųjų gana lengva suprasti. Pačios juostelės yra labai plonos, permatomos, lankstaus plastiko (dažniausiai polietileno), kurių viena pusė padengta plonu, peroksido pagrindu pagaminto, balinamojo gelio sluoksniu. Juostelės paprastai parduodamos rinkiniais, kuriuose yra įvairus kiekis juostelių porų. Kiekvieną porą sudaro viena juostelė viršutiniams dantims ir antra juostelė apatiniams dantims. Kartą ar du per dieną ant dantų užklijuokite juosteles ir palaikykite jas maždaug 30 minučių. Ši procedūra vieną ar du kartus per dieną paprastai atliekama 14 dienų iš eilės. Galutiniai juostelių balinimo rezultatai paprastai išlieka maždaug nuo vieno iki šešių mėnesių. Kai dantų spalva vėl pradeda netenkinti, galite pakartoti 14 dienų procesą, kad atgautumėte ryškesnę šypseną.

Dantų balinimo juostelės nėra vienodos. Kai kurios turi specialias juostelių uždėjimo instrukcijas, priklausomai nuo balinamojo gelio koncentracijos ant juostelės. Jei jūsų naudojamose dantų balinimo juostelėse yra didelė balinamojo gelio koncentracija, reikia trumpiau laikyti juosteles ant dantų. Dažniausiai pasitaikančios dantų balinimo problemos yra jautrumas ir dantenų dirginimas. Produktuose, kurie žada rezultatus per porą valandų, dažnai yra daug karbamido peroksido (cheminės medžiagos, kuri, patekusi į dantis, virsta vandenilio peroksidu), gali sudirginti jautrius dantis ir dantenas. Rekomenduojama rasti produktą, kuriame yra ne daugiau kaip 10 procentų peroksido, kuris balina dantis per dvi ar daugiau savaičių, pavyzdžiui, Fairywill dantų balinimo juostelės. Po kelių savaičių naudodami Fairywill dantų balinimo juosteles pasieksite norimų rezultatų – tik prieš klijuodami juosteles ant dantų įsitikinkite, kad dantys yra kuo sausesni.

Jei svarstėte galimybę balinti dantis namuose, Fairywill dantų balinimo juostelės užtikrina aukščiausio lygio balinimą. Šios juostelės, skirtos dėvėti 30 minučių per dieną, vieną kartą per dieną, pastebimai išbalins dantis vos per kelias dienas, o po 14 dienų kurso – pasimatys visi rezultatai. Pasiekti rezultatai gali išlikti iki 90 dienų ir ilgiau, o tai suteiks baltesnę, ryškesnę šypseną ištisus metus. Dantų balinimas namuose yra ekonomiškas būdas išgauti baltesnius dantis, o Fairywill produktai duoda matomų rezultatų vos per kelias dienas. Fairywill dantų balinimo juostelės efektyviai pašalina per daugelį metų susikaupusias dėmes nuo kavos, vyno, arbatos ir kt. Specializuota Fairywill formulė sumažina dantų jautrumo problemas, todėl yra pakankamai švelni net jautriausiems dantims. Ant juostelės esantis balinamasis gelis yra suaktyvintas drėgmei, todėl tvirtai prilimpa prie dantų tol, kol jį nuimsite. Fairywill balinimo juostelės pagerina jūsų dantų baltumą, todėl jie tampa baltesni maždaug per tris atspalvius.

Kaip ir kitos nereceptinės „Fairywill“ balinimo sistemos, „Fairywill“ juostelės yra patogios ir paprastos naudoti.


Dantų balinimas kapomis namuose

Dantų balinimas yra labai populiari procedūra, o Fairywill taip pat siūlo dantų balinimo kapas. Kaip jos veikia? Paprasčiausiai užtepkite nedidelį balinimo gelio kiekį ant pačios dantų balinimo kapos ir nešiokite jas ant ką tik išvalytų dantų iki 45 minučių. Raktas į spindinčią šypseną naudojant šį metodą – dantų balinimo kapas nešioti iki vienos valandos per dieną, kiekvieną dieną, vieną ar dvi savaites. Naudodami jas kas dieną bent vieną savaitę gausite geresnių rezultatų. Vartotojai dažnai stebisi, kiek efektyviai veikia šios dantų balinimo kapos.

Fairywill siūlo geriausius burnos higienos priežiūros produktus, kad padėtų Jums išlaikyti ar sukurti nuostabią platesnę, ryškesnę šypseną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *