Masažui

Ką turėtumėte žinoti apie raumenų masažuoklį – pistoletą?

raumenų masažuoklis booster m2 straipsniui

Nėra nieko geriau po sunkios treniruotės ar ilgos dienos, praleistos darbe prie ofiso stalo, nei ilgas, atpalaiduojantis masažas. Deja, daugelis iš mūsų neturime laiko, biudžeto ar noro reguliarioms masažo terapijoms.

Šiai problemai išspręsti į pagalbą ateina raumenų masažuokliai – pistoletai. Šie inovatyvus rankiniai masažuokliai (dar vadinamos fascialiniais raumenų masažuokliais) giliai į raumenų audinius skleidžia pulsuojančius judesius. Daugelis taip pat turi keičiamus antgalius, kuriuos galima pritaikyti skirtingo dydžio raumenų grupėms, ar skirtingiems masažų tipams.

Raumenų masažuoklio – pistoleto veikimo principas

Masažiniai pistoletai veikia keliais būdais. Jie gali atpalaiduoti jungiamąjį audinį, supantį raumenis ir kaulus. Stimuliuodamas jutimo ląsteles ant odos, prietaisas atpalaiduoja raumenų grupes. Raumenų ląstelių stimuliavimas taip pat gali užgožti raumenų skausmo pojūtį – panašiai, kaip pvz.: patrynus kojos pirštą po smūgio į stalo koją. Galiausiai, kai raumenys yra per daug įtempti, ​​kraujo tekėjimas į tą vietą sulėtėja. Raumenų masažuoklis – pistoletas gali padėti pagerinti kraujo apytaką ir atpalaiduoti raumenis.

Kada naudoti fascialinį raumenų masažuoklį?

Jei jaučiate raumenų skausmus tiesiog sėdint, ar po intensyvios treniruotės, ar galbūt net nuo streso, ​​rankinis raumenų masažuoklis gali padėti atsipalaiduoti ir atpalaiduoti raumenis. Pradėkite nuo labiausiai įtemptos raumenų grupės ir atlikite lengvą 10–15 sekundžių masažą su prietaisu. Būkite atsargūs ir nenaudokite raumenų masažuoklio per ilgai. Taip galite per daug apkrauti raumenis, sudirginti juos, tose vietose gali atsirasti mėlynių. Rekomenduojama atlikti 3-5 vienos raumenų grupės pamasažavimus po 10-15 sekundžių.

Masažinis pistoletas taip pat gali padėti ir treniruotės metu. Pavyzdžiui, po aktyvaus apšilimo pradėjote jausti raumenų skausmą. Tad prieš treniruotę, pamasažuokite tuos raumenis, kurių skausmą jaučiate ir galėsite atlikti pilnavertę treniruotę, sumažinant traumų riziką dėl pertemptų raumenų.

Kokiais atvejais raumenų masažuoklis – pistoletas netinkamas naudoti?

Patariame elgtis atsargiau su masažuokliu, esant raumenų patempimui. Jei ką tik susižalojote, skaudančioje vietoje atsirado patinimų, neturėtumėte naudoti masažinio pistoleto. 

Jei masažo metu jūsų oda parausta ar sudirgsta, nustokite masažuoti. Jei masažuojant pradedate jausti labai nemalonų skausmą, taip pat nustokite masažuoti. Galbūt tiesiog vieną raumenų grupę masažuojate per stipriai arba per ilgai. Tokiu atveju, pereikite prie kitos raumenų grupės masažo. Taip pat būkite atsargūs ir niekada nenaudokite prietaiso tiesiai ant kaulų, nervų ar sąnarių, nes šis raumenų masažuoklis skirtas tik raumenų masažui.

Rankinio masažuoklio – pistoleto savybės

Mūsų siūlomas raumenų masažuoklis “Booster M2” nėra pačio aukščiausio lygio masažuoklis, tačiau atsižvelgiant į kainos prieinamumo ir kokybės santykį, tai yra geriausias raumenų masažuoklis. Pagrindinės jo savybės:

  • Tylus veikimo garsas
  • 6 masažo galvutės skirtingiems masažų tipams
  • 3 masažo funkcijos
  • 4 greičio režimai
  • Išmanaus automatinio masažo režimas
  • Vienu metu masažuojama didelė raumenų grupė
  • Atlaiko iki 12kg spaudimo galią
  • Dažnis 900-3200 apsisukimų/min.
  • 120W galia
  • 12V baterija – 5h nepertraukiamo veikimo laikas
  • Įkrovimo laikas – 2h
  • Skaitmeninis baterijos likučio ekranas
  • USB-C įkrovimo jungtis
  • 18 mėnesių garantija

Atminkite, jog gerai raumenų priežiūrai reikia pilno spektro paslaugų – kineziterapeuto, tinkamo treniruočių intensyvumo pasirinkimo ir įvairių masažinių prietaisų, kaip šiuo atveju, raumenų masažuoklis – pistoletas. Tačiau negalint reguliariai lankytis masažo terapijose, raumenų masažuoklis – pistoletas yra puikus ginklas prieš įsitempusius raumenis, kurį galite naudoti kasdien namuose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *